JĘZYK POLSKI --- NIE JEST NUDNY!

Koniec roku, a zatem czas podsumowań. Chwalenia się, ale także zastanowienia, co jeszcze możemy poprawić czy zrobić lepiej w nauczaniu języka polskiego. Bo po tylu latach pracy wciąż nam się jeszcze chce. Mimo że nie wygrywamy każdego konkursu, to cieszy nas bez wyjątku – nawet najmniejszy sukces naszych podopiecznych. Tak było np. z XXXIII Ogólnopolskim Konkursem o Tematyce Olimpijskiej im. Jana Parandowskiego, w którym wzięła udział nasza wspaniała pływaczka Aleksandra Mikołajczak z kl. 8 „c”, z Ogólnopolskim Konkursem „POPISZ SIĘ TALENTEM” ze świetną Klaudią Cząstką czy też z Ogólnopolskim Konkursem „Poezja i proza na 160 znaków – Literacki SMS, w którym wzięli udział znakomity Krzysztof Lisowski z 8 „e”, Klaudia Cząstka, Aleksandra Mikołajczak, Natalia Sobecka i Paulina Hrynkiewicz – wszystkie kapitalne uczennice z 8 „c”. Dziękujemy uczniom, którzy angażowali się w proponowane przez nas konkursy, zadania, przedsięwzięcia, a rodzicom – za wspieranie swoich pociech w nauce. Kochani - może nie sięgnęliście po zwycięskie laury, ale chciało się Wam powalczyć i za to jesteśmy Wam wdzięczne. Jesteście WIELCY!

A tu ślad po naszym małym sukcesiku, choć bez nagrody to niezmiernie cieszy.

Wytworzono:2023-06-22 22:01przez:
Opublikowano:2023-06-22 22:01przez: