Pasowanie na czytelnika

Dnia 18.12 i 19.12 w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na czytelników biblioteki szkolnej.
Uczniowie klasy 1a,1b,1c,1d obejrzeli przedstawienie o książce przygotowane przez uczennice kl.4c- Zosię Słaboszewską, Konstancję Salamandrę i Hanię Boćkowską oraz uczniów z kl 3c -Kasie Snoch, Oliwię Tłumak, Jagodę Bekier,Filipa Jankowiaka i Bartosza Stanisławskiego.
Pani dyrektor Renata Bieńkowska,Izabela Greń i Andżelika Pociejkin wręczyły uczniom klas 1 przygotowane przez Instytut Książki pamiątkowe książeczki pt.,, Córka antykwariusza,,- autorstwa Justyny Bednarek ze specjalną dedykacją autorki z okazji pasowania.

Wytworzono:2024-02-08 21:44przez:
Opublikowano:2023-12-22 21:49przez: