Procedura zapisu dziecka do świetlicy szkolnej

DRODZY RODZICE / OPIEKUNOWIE PRAWNI

Zapisy do świetlicy szkolnej odbywają się poprzez wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIOWEJ.  Czysty druk można pobrać przy wejściu do szkoły, należy go wypełnić i wrzucić do urny umieszczonej przy wejściu do szkoły, oznaczonej napisem ŚWIETLICA (do 09.02.2023)

Świetlica szkolna czynna będzie od 02.09.2022r. - zawsze od godz. 6.45 do 16.00

Pytania i dodatkowe informacje pod nr 767233312

Do świetlicy przyjmowani są uczniowie kl. I -III, rodziców pracujących.

Nauczyciele wychowawcy świetlicy

Regulaminowe wskazania dla rodziców

Świetlica szkolna jest czynna w godzinach 06:45-16:00. Przypominamy, że wypełniając „Kartę zapisu dziecka do świetlicy”, zobowiązali się Państwo przyprowadzać dziecko od godziny 06.45 i odbierać do godz. 16:00.
Prosimy o dopełnianie tego obowiązku!

Zgodnie z decyzją Świetlicowej Rady Rodziców
– ustalono, że rodzice dobrowolnie wpłacają 10.- zł/ za miesiąc, lub 100 zł za rok.
Wszystkie wpłacone pieniądze przeznaczone są tylko na potrzeby dzieci .
Każda wpłacona złotówka wraca do dzieci w postaci artykułów plastycznych i papierniczych , sprzętu sportowego, wody
do picia, gier planszowych, klocków, szerokiej gamy nagród, organizacji imprez i projektów oraz innych atrakcji uzależnionych od naszych możliwości finansowych. Każdy rodzic może mieć wgląd w wydatki świetlicowe.

• W przypadku jednorazowego odbioru dziecka przez osobę nieupoważnioną na stałe (nie wpisaną w Karcie) należy zgłosić ten fakt wychowawcy świetlicy i przedstawić PISEMNĄ informację.
Przypominamy, że wychowawca NIE MOŻE wypuścić dziecka „na telefon”.
• Jeżeli dziecko ma samodzielnie opuścić świetlicę szkolną, również musi być przedstawiona pisemna informacja-.
• Jeżeli dziecko ma być odbierane przez starsze rodzeństwo, które nie ukończyło jeszcze 13. roku życia, rodzic zobowiązany jest do wypełnienia druku .
• Wzory „Karty zapisu dziecka do świetlicy” oraz wzory oświadczeń znajdują się na stronie internetowej szkoły .
Nauczyciele – wychowawcy świetlicy

Wytworzono:2021-08-30 19:07przez: