Tęgie Głowy

Jak każdego roku klasy ósme biorą udział w rywalizacji klas pod nazwą TĘGIE GŁOWY. Celem rywalizacji jest przygotowanie Was do sprawdzianu po klasie VIII, jak również wyłonienie klasy, która zdobędzie najwyższą liczbę punktów oraz ucznia, który zdobędzie tytuł „Tęgiej Głowy”.
Każdy test będzie dokładnie analizowany pod kątem Waszych sukcesów i porażek. Będziecie mogli indywidualnie poznać to, co robicie dobrze jak i to, nad czym trzeba będzie jeszcze popracować.

Zasady rywalizacji klas VIII

1. RYWALIZACJA KLAS:

a) Klasy otrzymują odpowiednio od 1 do 3 punktów w zależności od średniej uzyskanej w teście,
b) Dodatkowo każda klasa otrzymuje punkty za frekwencje (obecność).

2. RYWALIZACJA INDYWIDUALNA:
a) Po analizie wyników z każdej klasy typuje się ucznia z najwyższą liczbą punktów. Uczeń, który otrzymał najniższy spośród najlepszych wyników otrzymuje 1 pkt. Pozostali piszący, mający tyle samo lub więcej punktów otrzymują odpowiednio od 1 do … punktów,
b) Rywalizacja obejmuje 6 testów próbnych + egzamin w maju,
c) Dla najlepszych uczniów czekają nagrody, a dla najlepszej klasy puchar i nagroda pieniężna.