Wkrótce w szkole

30.10.2020 - termin opłaty za obiady

Uwaga Rodzice!

Szanowni Państwo,
Od 26 października 2020 r. klasy 4 – 8 przechodzą na tryb nauczania zdalnego..
Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli zgodnie z obowiązującym planem lekcji.
Podstawową platformą komunikacyjną nauczycieli z uczniami i rodzicami będzie dziennik elektroniczny –VULCAN oraz (Microsoft 365, TEAMS ).

Zajęcia dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas 1 – 3 od 26 października 2020 r. prowadzone będą na terenie szkoły, zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.

Świetlica działać będzie zgodnie z planem od 6.45 do 16.00.

Stołówka szkolna wydawać będzie obiady dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas 1 - 3 zgodnie z przyjętym harmonogramem. Natomiast obiady dla uczniów klas 4 - 8 - po uprzednim kontakcie rodzica z intendentką ( w poniedziałek 26.10.2020 r. dla uczniów z klas 4 – 8 obiady nie będą wydawane ).

Pamiętajmy: dzieci do 16 roku życia w godzinach 8 - 16 nie mogą samodzielnie wychodzić z domu.

Proszę o odbieranie informacji przez dziennik elektroniczny oraz śledzenie aktualności na stronie Internetowej szkoły .
Przypominam o konieczności noszeniu maseczki na terenie szkoły.
Dbajmy o siebie nawzajem.
Artur Wira

Konkurs plastyczny „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.”

Konkurs plastyczny  „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.” W ramach tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2020”, odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.” Uczniowie zaprezentowali ciekawe pomysły radzenia sobie z nadmiarem plastiku w naszym życiu.
A oto zwycięzcy tegorocznej edycji:

I miejsce: Aleksandra Mazur 7d
II miejsce: Nadia Kopyszczyk 5a
III miejsce: Alisa Anufryionak 5a, Anna Michalska 5a, Daniel Zjawin 7c

Gratulujemy!

Organizator Violetta Grzeszczuk

Konsultacje z Rodzicami

Informuję, że zaplanowane na dzień 8 października 2020 r. konsultacje z nauczycielami zostają odwołane z uwagi na wzrost zakażeń COVID-19.

Proszę z wychowawcami oraz nauczycielami przedmiotów kontaktować się poprzez dziennik elektroniczny.

Artur Wira

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w klasach odbywały się konkursy i zabawy potwierdzające jej znajomość. Oto najlepsi uczniowie w poszczególnych klasach: Damian Tarnaski (4a), Luka Kosodryha (4b), Maksymilian Radomski (5a), Yaroslav Levchenko (5b), Paulina Hrynkiewicz (6c), Rafał Hermanowski (7a), Zuzanna Pieprzak (7c), Kacper Myjak (7d) oraz Karyna Demydova (7e).
Konkurs też odbył się wśród klas III. Najlepsi uczniowie to: Maja Witek (3a), Alan Matuszko (3b) i Igor Makowski (3c).

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Wioleta Mosiołek
Małgorzata Molga
Andżelika Pociejkin