Uwaga Rodzice!

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i czynnościami związanymi z rekrutacją dzieci do klas pierwszych w szkole podstawowej na rok szkolny 2019/2020.

Informacje znajdują się w informatorze do klasy pierwszej.

Pozostałe informacje oraz wzory dokumentów znajdują się w zakładce Rekrutacja 2019/2020

Nabór do oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej
rozpoczyna się 12.03.2019 r. o godz. 8.00, a kończy 02.04.2019 r. o godz. 15:00

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych prowadzona będzie w formie elektronicznej.

W celu przeprowadzenia rejestracji zgłoszenia dziecka należy wypełnić formularz na stronie Formularz
Miejsce pierwsze na liście preferencji jest miejscem pierwszego wyboru.
Następnie wniosek należy wydrukować i dostarczyć do sekretariatu szkoły/ przedszkola pierwszego wyboru.
Do wniosku należy dołączyć dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów.
Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta w Legnicy Rekrutacja do przedszkola
Harmonogram rekrutacji
Oferta naszej placówki

LEGNICKA EDUKACJA DLA PRZYSZŁOŚCI

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy, rozwijanie właściwych postaw i wrażliwości twórczej oraz wsparcie w zakresie indywidualizacji pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym wsparcie ucznia młodszego przy jego przechodzeniu na kolejny etap kształcenia.

Więcej informacji jest w panelu o projektach

MAMY NOWYCH CZYTELNIKÓW

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali pasowani
na czytelnika i będą mogli wypożyczać książki z zasobów naszej szkolnej biblioteki. Podczas uroczystości obecni byli rodzice, babcie oraz panie wychowawczynie. Uroczystego pasowania dokonały nasze panie dyrektorki.

Lilianna Raba, Lila Matuk, Joanna Gruzińska

SKO spełni moje marzenia

SKO spełni moje marzeniaW konkursie plastycznym: SKO SPEŁNI MOJE MARZENIA ogłoszonym przez Dyrektora Oddziału 1 PKO BP w Legnicy nagrody zdobyli:
1 miejsce - Arkadiusz Nowakowski
2 miejsce - Karol Równanek
3 miejsce - Aleksandra Mikołajczak.

Gratulujemy!

Opiekun: Elżbieta Kanas

Akcja charytatywna w markecie B1

W dniach 11-12.01.2019 r. członkowie Szkolnego Koła Caritas, wolontariusze z SP-4 oraz absolwenci SP-4, którzy działali w SKC, kolejny raz wzięli udział w organizowanej przez Fundację Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym, akcji charytatywnej na terenie marketu B1 w Legnicy.

Uczniowie swoją postawą i zaangażowaniem po raz kolejny udowodnili, iż nie jest im obojętny los potrzebujących, dla których zbierali pieniądze.

Lila Matuk