Uwaga Rodzice!

Szanowni Rodzice
dzieci z przyszłorocznego oddziału przedszkolnego oraz przyszłorocznych uczniów klas pierwszych

Zgodnie z tradycją naszej szkoły rokrocznie po zakończeniu rekrutacji zapraszaliśmy Państwa na zebrania informacyjne rozpoczynające naszą współpracę w kolejnym roku szkolnym.
W roku bieżącym, ze względu na pandemię koronawirusa i związane z nią zalecenia sanitarne, zebrania te nie odbędą się, a pierwsze spotkanie Państwa z Dyrekcją i wychowawcami klas, będą miały miejsce najprawdopodobniej w sierpniu 2020 roku. Data i godzina zostanie Państwu podana w późniejszym terminie.

Artur Wira

Informacja o podręcznikach

KOMUNIKAT W SPRAWIE PÓŁKOLONII

Półkolonie dla dzieci z legnickich szkół będą organizowane w terminie
od 06 lipca 2020 r. do 28 sierpnia 2020 r. w następujących placówkach:

* w Szkole Podstawowej nr 9, ul. Marynarska 31

I turnus – od 6 lipca 2020 r. do 17 lipca 2020 r.
II turnus od 20 lipca 2020 r. do 31 lipca 2020 r.

* w Szkole Podstawowej nr 1 , ul. Kamienna 20 a

I turnus od 3 sierpnia 2020 r. do 14 sierpnia 2020 r.
II trurnus od 17 sierpnia 2020 r. do 28 sierpnia 2020 r.

Opłata za jeden dzień pobytu na półkolonii wynosi 20 zł.(udział w turnusie dziesięciodniowym 200 zł). Dzieci posiadające aktualną decyzję MOPSu i korzystające z obiadów bezpłatnych, na półkolonię są kwalifikowanie w pierwszej kolejności i udział tych uczniów jest bezpłatny.
Karty kwalifikujące dzieci do uczestnictwa w półkolonii należy pobrać
od organizatora ( tj.SP 9 lub SP 1), uzupełnić i złożyć do naszej szkoły najpóźniej do 26 czerwca 2020 r.

Dodatkowo od 29 czerwca 2020 r. do 28 sierpnia 2020 r. będą organizowane zajęcia otwarte dla dzieci w Młodzieżowym Centrum Kultury.

Wytyczne GIS

Karta kwalifikacyjna SP1

Karta kwalifikacyjna SP9

#zostanwdomu

Mimo wielkich utrudnień nasi uczniowie nie poddają się, są nadal aktywni i zdobywają nagrody.
Uczennica klasy 6 c, Weronika Jadwisieńczak otrzymała dwie nagrody w konkursach recytatorskich w MCK Legnica. Pierwszą w kwietniu za wiersz J. Brzechwy "Pytalski", drugą w maju za wiersz L.J.Kerna "Kości". A trzecią nagrodą w MCK jest wyróżnienie w konkursie plastycznym.
Gratulujemy.

Olga Gambal

Kartka z kalendarza

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Drodzy Rodzice,

Na stronie internetowej szkoły w zakładce DLA UCZNIA – Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych – udostępniony jest Informator o ofercie edukacyjnej szkół ponadpodstawowych dla młodzieży w Legnicy w roku szkolnym 2020/2021.

Informator zawiera: 1.Informacja o elektronicznym systemie naboru do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych w Legnicy, 2.Punkty informacyjne dla kandydatów, 3.Warunki i tryb rekrutacji dla absolwentów szkół podstawowych, 4.Terminy postępowania rekrutacyjnego, 5.Oferta edukacyjna szkół.

Artur Wira