Wizyta w teatrze

O tym, że teatr uczy, bawi i wychowuje przekonali się uczniowie klasy 4b, którzy 18 stycznia 2023 r. oglądali spektakl "Golec". Golec to wierszowana bajka o mało znanym stworzeniu. Główny bohater spektaklu ma marzenia, chce się uczyć, podróżować, poznawać świat. Opuszcza gniazdo w towarzystwie muchy imieniem Misza, wyrusza w podróż swojego życia. Trafia w końcu do szkoły i choć nie zawsze jego droga jest usłana różami, zdobywa przyjaciół i uznanie. Przy okazji dowiaduje się też, co to tolerancja, prawo do samodzielnego myślenia i stanowienia o sobie.

Ewa Stawecka

Wytworzono:2023-01-29 11:13przez: