Wkrótce w szkole

!POMÓŻMY ADRIANOWI!

Informacja

W zakładce "dla Rodzica" znajdują się informacje dotyczące rekrutacji do klas pierwszych oraz do oddziałów przedszkolnych. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia FILMU

Dzień Pamięci

Obchodzony 1 marca Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” został ustanowiony przez Sejm RP W 2011 roku, aby upamiętniać tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawili się narzuconej siłą władzy komunistycznej.

Uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych. W ramach lekcji historii wysłuchali wykładu i koncertu pt. „Młodzi Niezłomnym” zorganizowanego przez MEiN we współpracy z Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz Polskie Radio.

Izabela Greń

Doradztwo zawodowe

W lutym w naszej szkole odbył się cykl spotkań przedstawiciela wydziału rekrutacji Wojska Polskiego Pana Porucznika Grzegorza Dagiela z uczniami najstarszych klas. Młodzież naszej szkoły poznała tajniki służby wojskowej, zasady rekrutacji do jednostek wojskowych oraz możliwości dalszego kształcenia się i rozwoju. Pan Grzegorz chętnie odpowiadał na pytania młodzieży.

Katarzyna Wójcik

Informacja

Dzieci z przedszkoli i uczniowie klas I-III szkół podstawowych, od 15 lutego nadal będą miały zajęcia stacjonarne w placówkach i w szkołach, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży do końca lutego br. uczą się zdalnie.

Wieści ze świetlicy

Dzisiaj odwiedził naszą szkołę fotograf😀postanowiliśmy poćwiczyć przed sesją zdjęciową. Prawda, że mamy świetne stroje i dobrze wyglądamy? 😍 To była super zabawa!!!

Nauczycielki ze Świetlicy