*****

*****

Projekty unijne

Losowa Fotka

Przeczytaj, bo warto

Wkrótce w szkole

26 - 28.01.21 -zebrania z Rodzicami     !POMÓŻMY ADRIANOWI!    

[*]

"Można odejść na zawsze, by stale być blisko..."
ks. J. Twardowski


Z niedowierzaniem i wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła od nas na zawsze nasza Koleżanka, Pani Ewa Woźniak -Szymańska – wspaniała nauczycielka geografii i przyrody, oddana wychowawczyni dzieci i młodzieży.

Mieliśmy wielkie szczęście przez długie lata pracować i przyjaźnić się z Ewą. Zawsze odpowiedzialnie podchodziła do każdego zadania, z łatwością rozwiązywała problemy i zarażała nas swym optymizmem. Była pracowita i obowiązkowa, podejmowała wciąż nowe wyzwania, a z ich realizacji czerpała siłę i zapał do kolejnych. Każdego dnia dodawała nam otuchy i nadziei. Wszystko robiła z pasją, bo kochała swą pracę, ludzi, cały świat…
A najbardziej kochała życie!
Takich Ludzi się nie zapomina…

Ewuniu,
odeszłaś tak nagle, że ani uwierzyć, ani pogodzić się nie potrafimy. Choć bardzo będzie nam Ciebie brakowało, Twój radosny śmiech pozostanie z nami już na zawsze. Dziękujemy Ci, że byłaś – taka cudna, taka bliska, taka nasza.

Pozwól, że w poniedziałek 25 stycznia o godz. 12:00 odprowadzimy Cię ten ostatni raz.
Choć nie tak miało być, nie tak…

Koleżanki i Koledzy z SP4

Pomóżmy ADRIANOWI

Adrian jest uczniem naszej szkoły i potrzebuje pomocy w walce z chorobą.
Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na wykonanie badań genetycznych i innych, operacji ortopedycznych, rehabilitacji, konsultacji, leków .
Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę oraz za przekazanie informacji o zbiórce przyjaciołom i znajomym.
Pieniądze można wpłacać poprzez platformę zrzutka.pl.
Poniżej udostępniamy informację o Adrianie zamieszczoną na stronie LCA.pl oraz link do wpłat.
Dziękujemy Wszystkim o Wielkim Sercu

Pomóżmy Adrianowi
zrzutka

RAZEM NA ŚWIĘTA

RAZEM NA ŚWIĘTAKlasa 7d i przedstawiciele PU z opiekunem Danutą Dąbrowicz - wzięliśmy udział w ogólnopolskiej Akcji RAZEM NA ŚWIĘTA Wykonaliśmy świąteczne kartki i wizytówki z życzeniami , które przekazaliśmy do skrzynek pocztowych : znajomym, samotnym, sąsiadom, nauczycielom , koleżankom i kolegom, a także pracownikom naszej szkoły oraz Tym, którzy na Święta do nas nie dotrą. Pomagaliśmy w porządkach w domu i w zakupach osobom samotnym i starszym.

Pamiętaliśmy o drobnych upominkach i niespodziankach. Największe przeżycia były wtedy, gdy obdarowani sercem przez Nas Nieznajomi reagowali łzą i uśmiechem. Warto być Dobrym. Warto być Razem.

Wesołych Świąt z Gwiazdkowych Kart...

Danuta Dąbrowicz

ZBIÓRKA KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

ZBIÓRKA KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Zakończyła się kolejna zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. Zebrana karma przez uczniów klas I-III zostanie przekazana dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Legnicy przy ulicy Złotoryjskiej 51 z przeznaczeniem dla Pani Krystyny Sobierajskiej, która prowadzi azyl dla bezdomnych zwierząt w okolicy Bolkowa.
Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za udział w akcji.

Organizator akcji Wioletta Mosiołek

A ŚWIĘTA JUŻ TUZ TUŻ…

A ŚWIĘTA JUŻ TUZ TUŻ…


Jedną z tradycji świątecznych jest pisanie i wysyłanie kartek do bliskich,
z którymi nie spotkamy się podczas Bożego Narodzenia. Takie pocztówki można kupić gotowe w sklepie, ale można je zaprojektować i wykonać samodzielnie. Stają się wtedy bardo osobiste, oryginalne i unikatowe. Po prostu w magiczny sposób nawiązują więź między adresatem i nadawcą. Uczniowie
z klas I – III postanowili wykonać takie kartki. Wybrane prezentujemy w naszej Galerii.

Joanna Gruzińska
Wygenerowano w sekund: 0.01
266,384 unikalne wizyty