-1781634675.png)

Szanowni Państwo.
Rozpoczynamy zapisy dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2026/2027.
Rodziców dzieci z rejonu szkoły zapraszamy do składania zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej na formularzu dostępnym w szkole i na stronie szkoły www.sp4.legnica.eu od 2 marca 2026 r.
Rodzice dzieci spoza rejonu szkoły składają wnioski od 29 czerwca 2026 r. do 1 lipca 2026 r.
Na wnioskach i zgłoszeniach wymagany jest podpis obojga rodziców.
Pytania dotyczące rekrutacji prosimy kierować pod numer telefonu 767233103.
Zarządzenie Prezydenta Miasta Legnicy
Artykuły
-
-
Konkurs plastyczny "Dzieci z Bullerbyn
3 czerwca 2026
Czytaj Więcej o: Konkurs plastyczny "Dzieci z BullerbynW Legnickiej Bibliotece Publicznej Filii nr 11 odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny na podstawie książki Astrid Lindgren- ,,Dzieci z Bullerbyn".
Uczniowie kilku legnickich szkół wykonali ilustrację do książki techniką dowolną.Na konkurs wpłynęło 50 prac.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice:
Lena Sielicka z kl.4a, która zdobyła 1 miejsceWyróżnione prace:
Wiktoria Sękowska z kl.3a
Zuzanna Grabas z kl.3b
Julia Jakubowska-Kania z kl.3c
Zofia Trzmielewska z kl.2c
Wszystkim uczennicom gratulujemy sukcesu. -
ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2026/2027
28 maja 2026
Czytaj Więcej o: ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2026/2027Drodzy Rodzice i Opiekunowie Prawni uczniów obecnych klas I–II,
Informujemy, że od dnia 1 czerwca 2026 r. rozpoczynają się zapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027.
Kartę zapisu dziecka do świetlicy wraz z wymaganą dokumentacją należy złożyć do dnia 19 czerwca 2026 r. Dokumenty można przekazać:
– za pośrednictwem dziecka nauczycielowi świetlicy,
– lub umieścić w skrzynce korespondencyjnej znajdującej się przy wejściu do szkoły.Karta zapisu dostępna jest:
– na stronie internetowej szkoły w zakładce „Nasza Szkoła” → „Świetlica”,
– oraz w wersji papierowej przy portierni.Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest:
– poprawnie wypełniona karta zapisu,
– podpisy obojga rodziców/opiekunów prawnych,
– wskazanie godzin pobytu dziecka w świetlicy.Liczba miejsc w świetlicy jest ograniczona.
-
-
"Serce dla Polski. Biało-czerwone marzenia”
5 maja 2026
Czytaj Więcej o: "Serce dla Polski. Biało-czerwone marzenia”Podczas akademii patriotycznej uczniowie z klas 4-8 zostali nagrodzeni za udział w szkolnym konkursie plastycznym „Serce dla Polski. Biało-czerwone marzenia”. Uczestnicy wykazali się kreatywnością oraz twórczym wyrażaniem miłości do Ojczyzny poprzez sztukę.
-
„Serce dla Polski. Biało-czerwone marzenia”
4 maja 2026
Czytaj Więcej o: „Serce dla Polski. Biało-czerwone marzenia”30 kwietnia 2026 roku odbyła się uroczysta akademia patriotyczna dla klas 4-8 „Serce dla Polski”.
Podczas apelu uczniowie dowiedzieli się o doniosłych wydarzeniach z przeszłości naszej Ojczyzny oraz dlaczego warto kochać i szanować Polskę. Podczas szkolnej uroczystości gościliśmy podharcmistrza Artura Torbińskiego wraz z 710. Drużyną Wędrowniczą KEDYW im. Stefana „Grota” Roweckiego w Legnicy.
Obecność drużyny harcerskiej podczas apelu podkreśliła rangę wydarzenia i patriotyczny charakter szkolnej uroczystości.
Akademia była okazją, żeby wręczyć nagrody uczniom za udział w licznych konkursach, które odbyły się w ostatnich dniach w naszej szkole. -
Defibrylatory AED w legnickich szkołach
30 kwietnia 2026
Czytaj Więcej o: Defibrylatory AED w legnickich szkołachDo legnickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz miejskich instytucji trafiło 30 defibrylatorów AED wraz z szafkami i niezbędnym oznaczeniem. To element projektu „Bezpieczne przestrzenie publiczne Legnicy”, realizowanego dzięki wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź. Przed szkołami kolejny etap tj. szkolenia z pierwszej pomocy i obsługi AED. W każdej placówce objętej projektem odbędą się dwa takie szkolenia dla uczniów.
-
Przez szafę do magicznego świata
26 kwietnia 2026
Czytaj Więcej o: Przez szafę do magicznego świataW Legnickiej Bibliotece Publicznej -Filii Dziecięco-Młodzieżowej odbył się międzyszkolny konkurs czytelniczo-plastyczny na podstawie książki C.S.Lewisa -,,Opowieści z Narnii." Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1,10,18,Szkoły Muzycznej i naszej w I etapie konkursu wykonali indywidualnie pracę plastyczną nt.,,W baśniowym świecie Narnii."
W II etapie konkursu odpowiadali na pytania w teście wyboru z treści książki.
Nasza szkołę reprezentowali:
Lena Sielicka z kl.4a, która zdobyła 2 miejsce oraz
Jan Lange z klasy 5a, który zdobył 1 miejsce.
Uczniom gratulujemy sukcesu.
Strona: 1/38


