Z angielskim za pan brat

Innowacja organizacyjno-metodyczna z języka angielskiego „Z angielskim za pan brat” dostosowana jest i obejmuje dzieci ze wszystkich poziomów edukacyjnych – od oddziału przedszkolnego do klas ósmych.
Jej głównym celem jest zachęcanie uczniów do jak najczęstszego używania języka angielskiego w realnych sytuacjach i naturalnych warunkach oraz uczynienie z nauki procesu przyjemnego, celowego i efektywnego. Indywidualizując nauczanie oraz uwzględniając potrzeby i możliwości uczniów wspomagamy wszechstronny rozwój uczniów, którzy będą doskonalili swoje umiejętności językowe poprzez: udział w tworzeniu „escape classrooms” (klasa zagadek), wykorzystanie piosenek w procesie nauki gramatyki oraz słownictwa z języka angielskiego, korzystanie z elementów formy „odwróconej klasy” (uczniowie przejmują rolę nauczyciela w określonym przez niego zakresie), DIY (Do It Yourself) – samodzielne tworzenie pomocy dydaktycznych (np. karty do konwersacji „multi talk”, elementy lub całe gry edukacyjne, materiały do powtórki materiału itp.), wykorzystanie kodów qr jako forma komunikacji i wyznaczania zadań, pisanie listów do znanych osób, np. Królowej Anglii.

Autor: Anna Kraszewska

Wytworzono:2021-06-28 20:34przez: