Szkolny Konkurs Plastyczny ŚWIĘTY FRANCISZEK Z ASYŻU – PATRON EKOLOGÓW

poznanie życia i świętości Franciszka z Asyżu- miłośnika przyrody,
pobudzenie wrażliwości ekologicznej,
inspirowanie do pracy twórczej,
rozwijanie wyobraźni i uzdolnień plastycznych,
zachęcanie uczniów do prezentowania własnych umiejętności,
propagowanie różnych technik plastycznych.

Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich klas:
GRUPA I – klasy: I – III,
GRUPA II – klasy IV – VI
GRUPA III– klasy: VII– VIII.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przekazanie w wyznaczonym terminie jednej pracy inspirowanej tematem konkursu wykonanej samodzielnie:
praca plastyczna w formacie A4 lub A3 wykonana dowolną techniką
w pracach należy wskazać aspekt świętości założyciela franciszkanów, jego głęboki humanizm i szacunek wobec przyrody i natury.
Przekazana praca nie może być powielana, kopiowana ani wcześniej publikowana i nagradzana.
Każda praca musi być podpisana. Pracę plastyczną należy podpisać na odwrocie w prawym dolnym rogu według wzoru:
Imię i Nazwisko autora, klasa
Prace należy przekazać swojemu katechecie do 10 października 2022 roku.
Przekazanie pracy jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu oraz wyrażeniem zgody uczestnika konkursu (w tym także przez rodziców lub prawnych opiekunów) na publikację i przetwarzanie przez organizatorów swoich danych osobowych oraz wizerunku na potrzeby konkursu. Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest organizator.
Dane osobowe uczestników będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu.
Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.
Oceny prac dokona jury powołane przez organizatorów. Przedmiotem oceny będzie oryginalność przedstawienia tematu, kompozycja, trafność wyboru przedstawionych informacji oraz jakość wykonania pracy. Decyzje jury są ostateczne.
Prace, które nie będą spełniały warunków Regulaminu konkursu nie zostaną ocenione.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w październiku br.
Katecheci Szkoły Podstawowej nr 4 w Legnicy

Wytworzono:2022-09-28 21:51przez: