Wizyta klasy 2b w urzędzie miasta

Uczniowie klasy II b odwiedzili ostatnio Urząd Miasta w Legnicy gdzie spotkali się z Panem Prezydentem Miasto Legnica Tadeusz Krzakowski. Nasza szkoła została wybrana do otrzymania pakietu książek (ze scenariuszami lekcji) dla dzieci "ABC Ekonomii".

Jest to autorski projekt Artura Czepczyńskiego, którego celem jest rozpowszechnianie edukacji ekonomicznej i finansowej wśród przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych (klas 1-3).

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele SP20, którzy otrzymali pakiet książek "ABC Empatii".

Dziękujemy!

Wytworzono:2023-03-05 20:39przez: