Międzynarodowy Dzień Kropki

Dnia 15.09.2021 r. dzieci ze świetlicy szkolnej obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki.

Obchody Dni Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa , który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie. Dlatego jest to święto kreatywności , odwagi i zabawy.
W tym dniu zorganizowano wiele działań , które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować . Motywem przewodnim była kropka . Wspólnie oglądaliśmy film „ The Dot” . Następnie uczniowie zainspirowani przez małą Vashti tworzyli kropkowe dzieła sztuki , które możemy podziwiać w świetlicy.

Nauczycielki ze świetlicy

Wytworzono:2021-09-19 13:54przez: