Godzina z książką

W tym roku szkolnym trzecie klasy naszej szkoły uczestniczą w cyklicznych, comiesięcznych spotkaniach pod nazwą ,,Godzina
z książką”. Chętni uczniowie przygotowują w domu krótką prezentację wybranej przez siebie książki i przedstawiają ją podczas spotkania.

W spotkaniach uczestniczy dyrektor szkoły pan Artur Wira wraz z zaproszonym gościem oraz wybrana grupa sześciolatków.

Zaproszeni na to spotkanie goście opowiadają dzieciom jak zaczęła się ich przygoda z książką, oraz czytają dzieciom wybrane przez siebie fragmenty książek dla dzieci.

Zapraszamy do galerii.

Wytworzono:2021-06-28 20:28przez: