Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek szkoły

Sprzątanie Świata 2021

Wycieczka do Przemkowskiego Parku Krajobrazowego

Półkolonia 2022

Artykuły

 • Podziękowanie

  Półkolonia zakończona. Dzieci wypoczęte, bezpieczne i zadowolone dziękują dyrekcji SP4 i kierownictwu wypoczynku Pani, Andżelice Pociejkin i Katarzynie Wójcik za wspaniałą organizację, wychowawczyniom p. Danutkom, p. Ali, p. Ewie, p. Eli, p. Oli, p. Gosi, p. Asi, p. Agnieszce za opiekę i integrację grup oraz bezpieczeństwo. Pyszne jedzonko i czystość, to zasługa całej naszej szkolnej Obsługi. Rodzice także włączyli się do podziękowań. Do zobaczenia za rok!

  Czytaj Więcej o: Podziękowanie
 • Legnica jakiej nie znamy

  Dzisiejszy dzień przebiegał pod hasłem "Legnica jakiej nie znamy". Pod okiem p.przewodnik Marioli odkrywaliśmy kolejne piękne miejsca w Legnicy. A potem poszliśmy posłuchać historii kolejnictwa dolnośląskiego. Oglądaliśmy odrestaurowane lokomotywy łącznie z wnętrzem. Tajniki kolejnictwa zdradził Nam p. Łukasz Welter, który jest absolwentem naszej szkoły oraz p. Sebastian. A na zakończenie wyprawy był konkurs z nagrodami.

  Czytaj Więcej o: Legnica jakiej nie znamy
 • Wspinaczka

  Dzisiaj zabraliśmy dzieci drugiego turnusu na wspinaczkę, ponieważ nie wszyscy mogli wcześniej poczuć adrenalinkę. Po wysiłku czas na relaks i edukację. Piękną opowieść o historii biblioteki i jej budynku usłyszeli uczestnicy. Super zabawa w sali informatyki i zabytki Legnicy z konkursem i nagrodami. Dzieci wyszły bardzo zadowolone i wyedukowane.

  Czytaj Więcej o: Wspinaczka

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-07-27 17:45przez:
Opublikowano:2022-07-27 17:59przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 4 w Legnicy
Odwiedziny:240

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.