Budynek szkoły

Wycieczka do Przemkowskiego Parku Krajobrazowego

Rekrutacja 2022-23

Filmik o szkole

W ,,Informatorze dla rodzica” znajdziecie Państwo ofertę edukacyjną legnickich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także zasady i terminy rekrutacji.
W celu przeprowadzenia rejestracji zgłoszenia dziecka należy wypełnić na stronie www.legnica.przedszkola.vnabor.pl informacje niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
Następnie proszę wydrukować wniosek i podpisany dostarczyć do przedszkola wskazanego na pierwszym miejscu listy preferencji(tzw. przedszkola/oddziału przedszkolnego pierwszego wyboru).
Do wniosku należy dołączyć dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów.
Więcej informacji dotyczących naboru do przedszkoli znajdziecie Państwo na stronie:

Metryczka

Wytworzono:2021-06-30 20:56przez: