MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

Czytanie to umiejętność, którą każde dziecko nabywa już w pierwszej klasie. Każdy uczeń musi nauczyć się czytać. Wydaje się wszystkim, że każdy robi to dobrze, ale nie każdy umie swoim czytaniem zaczarować słuchacza.

W naszym szkolnym konkursie pięknego czytania biorą udział właśnie tacy uczniowie z klas I – III, którzy potrafią zafascynować odbiorców swoim głosem. Jury zwraca również uwagę na dykcję, intonację, natężenie głosu i interpretację tekstu. Tym, którym uda się najlepiej zaprezentować przygotowany tekst, otrzymują tytuł Mistrza Pięknego Czytania.

W tym roku szkolnymi Mistrzami zostali:
Oliwia Lech z I b
Bartosz Stanisławski z I c