„Żeby nauka poszła w las”

Kolejnym zadaniem realizowanym w ramach „Programu Edukacji Leśnej Społeczeństwa w Nadleśnictwie Legnica na lata 2017-2026” był konkurs plastyczny poświęcony ochronie pożarowej lasów. Uczniowie doskonale rozumieją rolę lasu w życiu człowieka i zdają sobie sprawę z zagrożeń, które niesie niewłaściwe zachowanie podczas leśnych wycieczek. Nadleśnictwo Legnica – patron i opiekun przedsięwzięcia - jak zawsze doceniło zaangażowanie uczniów naszej szkoły, fundując im nagrody. Korzyść jest obopólna – pomoc leśnikom i radość dzieci.
Nagrodzeni uczniowie:
Aleksandra Kantor