Nasi uczniowie uczą się aktywnie spędzać wolny czas

8 grudnia 2021 r. uczniowie klas I c i III b uczestniczyli w ostatnich zajęciach tegorocznego projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, które odbywały się na basenie Bąbelek. Dzieci w przyjaznej atmosferze poprzez różnorodne ćwiczenia i zabawę oswajały się z wodą
i poznawały tajniki pływania. Dzięki profesjonalnej i zaangażowanej pracy instruktorów p. Bartosza Malińskiego oraz p. Ireneusza Mikołajczyka bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach i z niecierpliwością czekały na każde kolejne spotkanie. Na pamiątkę tych przyjemnych i pożytecznych lekcji dzieci i instruktorzy wymienili się dyplomami, na które wszyscy w pełni zasłużyli. Z pewnością wielu z tych uczniów będzie rozwijać zdobyte umiejętności pływackie i polubi aktywny styl życia.
Dorota Hoszman

Wytworzono:2021-12-21 22:14przez: