Szkolne Koło Caritas - w akcji "Tak, pomagam"

W dniu 03 grudnia 2022 r. wolontariuszki Szkolnego Koła Caritas Sp - 4 (Wiktoria z 8a, Natalka z 8d i Milena z 6a) wzięły udział w "Ogólnopolskiej zbiórce żywności - Tak. Pomagam!", która odbyła się w Lidlu przy ul. Jaworzyńskiej.

Do specjalnie wystawionych koszy zbierane były artykuły żywnościowe przeznaczone na paczki świąteczne dla najuboższych osób z Legnicy i okolic.
Swoją postawą i uśmiechem zachęcały klientów Lidla do udziału w akcji i otworzenia serca dla drugiego człowieka.
Uczennice SKC z wielką ochotą i radością ofiarowały swój czas biorąc udział w tej akcji, ponieważ "WIĘCEJ SZCZĘŚCIA JEST W DAWANIU ANIŻELI W BRANIU".

Opiekun SKC
Lila Matuk