Rajd Jarzębinka

27.09 klasa 3a, 2c i 1d wzięły udział w Rajdzie Jarzębinka organizowanym przez PTTK w Legnicy. Celem Rajdu był czynny wypoczynek, poznawanie walorów turystyczno-krajoznawczych Legnicy oraz integracja uczniów z klas 1-3 . Razem z przewodnikiem spacerowaliśmy po Legnicy, przypominając sobie informacje o legnickich zabytkach. Rajd zakończył się wspólną zabawą na Kąpielisku Kormoran podczas której uczniowie uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych. Na zakończenie każda klasa otrzymała dyplom oraz pamiątkowe znaczki.

Wytworzono:2023-10-08 17:40przez:
Opublikowano:2023-09-29 19:09przez: