Rajd Mikołajkowy

Od wielu lat początek grudnia dla młodych turystów oznaczaL wyjazd na Rajd Mikołajkowy. W tym roku odbył się w Górach Sowich. Początek nie zapowiadał się rewelacyjnie. Drogi nie były odśnieżone, co wydłużyło nam przejazd do Rzeczki. Gdy już dojechaliśmy do niej, zachwyciliśmy się pięknymi, zimowymi widokami. Po rozlokowaniu w pokojach (nocowaliśmy w schronisku Orzeł) poszliśmy zdobyć najwyższy szczyt Gór Sowich - Wielką Sowę (1015 m npm). Wieczorem spotkaliśmy się z Mikołajem, który obdarował nas paczką słodyczy. Następnego dnia spędziliśmy czas na zabawach na śniegu. W drodze powrotnej zwiedziliśmy Kościół Pokoju w Świdnicy - największą drewnianą barokową świątynię w Europie. Następny rajd dopiero na wiosnę.

Pozdrawiamy turystycznie

Uczestnicy z p. K. Kryś-Gaudyn