Archipelag Skarbów

Uczniowie klas 7, 8 wzięli udział w dwudniowych warsztatach w ramach programu profilaktycznego "Archipelag Skarbów".

Podczas zajęć przekazana została młodzieży wiedza o miłości, budowaniu relacji między kobietą a mężczyzną opartych na zaufaniu i szacunku. Młodzież zapoznała się z konkretnymi wskazówki jak radzić sobie z trudnymi z punktu widzenia psychologii rozwojowej obszarami: ze złością i gniewem, zakochaniem (które jest piękne, ale bywa ślepe), Ważnym aspektem programu był trening asertywności, w którym uczestnicy mogą ćwiczyć umiejętność przeciwstawiania się negatywnej presji rówieśników.

Wytworzono:2023-12-06 21:11przez:
Opublikowano:2023-12-06 21:27przez: